Promocje

Ubezpieczenia mieszkaniowe

PRZEPROWADZKA DO WARTY
Posiadasz w Warcie polisę komunikacyjną ale mieszkanie lub dom ubezpieczasz w innym zakładzie ubezpieczeń ? Przenieś swoje ubezpieczenie do Warty i skorzystaj z najlepszej ceny za porównywalny zakres ubezpieczenia oferowany przez konkurencję.
Jeżeli posiadasz w Warcie ważną polisę komunikacyjną ale nie posiadasz polisy mieszkaniowej możesz liczyć na zniżkę do 50% jeżeli przeniesiesz posiadane ubezpieczenie mieszkaniowe do Warty lub zawrzesz nową umowę.
Jeżeli z jakichś względów nie ubezpieczasz pojazdu w Warcie również możesz otrzymać taką samą zniżkę ale składka z polisy musi wynosić minimum 400 zł.
Z promocji możesz skorzystać nie czekając na zakończenie aktualnego ubezpieczenia. Jeśli się zdecydujesz otrzymasz polisę z okresem ochrony od następnego dnia w którym kończy się Twoja aktualna umowa a zapłacisz za nią dopiero wtedy kiedy polisa zacznie obowiązywać.
PROMOCJA DLA NOWYCH MIESZKAŃ
Posiadacze mieszkań w budownictwie wielorodzinnym na nowych osiedlach, w budynkach nie starszych niż 5 lat otrzymują 15% zniżki. Zniżka dotyczy zarówno samych mieszkań jak również ruchomości domowych.

Ubezpieczenia komunikacyjne

ZNIŻKI PROMOCYJNE DLA NOWYCH UMÓW UBEZPIECZENIA
Ukończyłeś 35 lat i nie jeździłeś do tej pory swoim samochodem? Nie masz historii ubezpieczeniowej? Nic nie szkodzi. W WARCIE otrzymasz 60% zniżki na ubezpieczenie pod warunkiem że nie byłeś sprawcą wypadku w ciągu ostatnich 3 lat (np. samochodem służbowym lub zarejestrowanym na inną osobę).
Jeżeli ukończyłeś 30 lat i masz polisę od co najmniej 3 lat (w dowolnym zakładzie ubezpieczeń) i przez ten czas nie spowodowałeś wypadku również otrzymasz 60% zniżki. Powyższe zasady odnoszą się do komunikacyjnego ubezpieczenia OC oraz do ubezpieczenia AC.
Jeżeli ukończyłeś 35 lat, posiadałeś przez 4 lata ubezpieczenia OC/AC, nie spowodowałeś w tym okresie szkody możesz otrzymać do 25% dodatkowej zniżki.
Masz dziecko w wieku do lat 13? Ukończyłeś 30 lat ? – otrzymasz 5% zniżki w OC/AC
Jesteś rolnikiem w wieku powyżej 30 lat? – otrzymasz do 25 % zniżki w OC. Zniżka nie dotyczy pojazdów zarejestrowanych na terenie powiatów grodzkich.